Αγαπημένοι μου μαθητές γεια σας,
Είμαι η κυρία Αθανασία από το τμήμα ένταξης. Ελπίζω να είστε όλοι καλά στην υγεία σας και να περνάτε όσο γίνεται πιο δημιουργικά τον ελεύθερο χρόνο σας… Επίσης, ελπίζω τα ματάκια σας να μην έχουν γίνει τετράγωνα από τις οθόνες!!!

Ήθελα να σας ενημερώσω ότι έχω αναρτήσει κάποιο επαναληπτικό υλικό στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο, αλλά επειδή αντιλαμβάνομαι ότι μπορεί να αντιμετωπίζετε διάφορες δυσκολίες όσον αφορά την εγγραφή σας σε αυτό, θα ήθελα να επικοινωνήσουμε και με άλλους τρόπους. Το e-mail μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και ο λογαριασμός μου στο ίνσταγκραμ adamakiathanasia. Σας παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου έτσι ώστε να μπορέσουμε να οργανωθούμε από εδώ και πέρα!!!

Επίσης, στείλτε μου το mail σας ή αν έχετε λογαριασμό στο skype ή το zoom.

Ευχαριστώ πολύ, θα επικοινωνήσω μαζί σας σύντομα.
Μην ανησυχείτε! Δεν θα σας φορτώσω μαθήματα!

Να είστε καλά
Αθανασία Αδαμάκη