Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 5ου Γυμνασίου Νεάπολης σας καλωσορίζει και σας εύχεται καλή σχολική  χρονιά!

Το ΔΣ απαρτίζεται από τα κάτωθι μέλη τα οποία είναι στη διάθεσή σας για οποιοδήποτε θέμα ή απορία απασχολεί εσάς ή τα παιδιά μας:

Πρόεδρος: Ξενιτίδου  Χρυσούλα τηλ.6977032759 email:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Αντιπρόεδρος: Φασιανού Εύη τηλ. 6908266540

email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Γραμματέας: Καλοκίδης Δημήτρης τηλ.6932524503 email:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ταμίας: Ζαΐμης Οδυσσέας τηλ.6973746746

Μέλος: Παπαδόπουλου Ρωξάνη τηλ.6984172808