Αγαπητοί γονείς και μαθητές καλή σχολική χρονιά !

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων των μαθητών του 5ου Γυμνασίου Νεαπόλεως αποτελείται από :

• Θωμαϊδου Ελεονώρα, Πρόεδρο  - τηλ. 6984779212
  • Χωματά Μάτα, Αντιπρόεδρο  - τηλ. 6973741225
  • Λαζαρίδου Χριστίνα, Γενική Γραμματέα
  • Παπαθεμιστοκλέους Ιωάννη, Ταμία  - τηλ. 6983834887
  • Μαγνήσαλη Ελένη, Μέλος
  • Μιχαήλ Αγγελική, Μέλος
  • Μουταφίδου Ελένη, Μέλος

Είμαστε στη διάθεσή σας για ότι σας απασχολεί σε σχέση με το Σχολείο ή θέλετε να προτείνετε, να αναφέρετε και να συζητήσετε μαζί μας.

Η ετήσια συνδρομή, λόγω των δύσκολων οικονομικών συνθηκών που όλοι βιώνουμε, ορίστηκε στα πέντε  (5) ευρώ για ένα μαθητή/τρια και στα επτά  (7) ευρώ για δύο μαθητές/τριες.

Την Τετάρτη 21 και την Πέμπτη 22 Οκτωβρίου θα βρίσκονται στο χώρο του Σχολείου μέλη του Συλλόγου για την πληρωμή της.

Ευελπιστούμε στη συμμετοχή όλων σας, ώστε να μπορέσουμε να πετύχουμε ότι καλύτερο μπορούμε για τα παιδιά μας καθώς τα έσοδα του Συλλόγου επιστρέφουν μέσα από τις δράσεις μας σε αυτά!

Για το Δ.Σ. του Συλλόγου
Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ