ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 5ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Μια νέα σχολική χρονιά ξεκίνησε!

Το κουδούνι χτύπησε ξανά, τα σχολεία γέμισαν με παιδικά χαμόγελα!

Μέσα από τα λαμπερά μάτια των παιδιών θα πάρουμε τη δύναμη, το όραμα, την έμπνευση για μια ακόμα δημιουργική χρονιά.

Σημαντική για την επίτευξη των στόχων, είναι η επικοινωνία μαζί σας! Μια επικοινωνία ουσιαστική με βάση το διάλογο και όχι την απλή γνωστοποίηση των αποφάσεών μας. Γι’ αυτό και αναζητήσαμε όλους  τους πιθανούς τρόπους που θα μπορούμε να επικοινωνήσουμε για ζητήματα είτε προσωπικά είτε συλλογικά.

• Μέσω τηλεφώνου. Τα τηλέφωνά μας είναι ήδη στη διάθεσή σας με αυτή την επιστολή.
  • Με Ηλεκτρονικό μήνυμα (e-mail).

Σας θέλουμε πλάι μας και όχι απέναντι μας σ’ αυτή τη δύσκολη προσπάθεια και ευχόμαστε να γινόμαστε ολοένα και περισσότεροι αυτοί που θα ασχολούμαστε με τα προβλήματα του σχολείου.

Έτσι θα χαιρόμαστε τα αποτελέσματα των κόπων μας μαζί με τα παιδιά μας, δίνοντας τους ένα καλό παράδειγμα ότι όλοι μαζί μπορούμε να τα καταφέρουμε καλύτερα!

Θα θέλαμε να σας θυμίσουμε την ετήσια συνδρομή σας που ανέρχεται στο ποσό των  10 ευρώ (για 1 παιδί) και 15 ευρώ (για 2 παιδιά) προκειμένου να καλυφθούν ανάγκες και δραστηριότητες του Συλλόγου που βοηθούν ιδιαίτερα στην εύρυθμη λειτουργία του σχολείου μας και χαροποιούν τα παιδιά μας.

Για την τακτοποίησή της παρακαλούμε όπως επικοινωνήσετε με το Σχολείο ή την ταμία του Συλλόγου κ.Στέλλα Οικονομίδου τηλεφωνικά στο 6948606869 ή με email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Η Σύνθεση του νέου Δ.Σ.

• Ξενιτίδου Χρυσούλα, Πρόεδρος - 6977032759 - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Καλοκίδης Δημήτριος, Αντιπρόεδρος - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Φουτσιτζής Απόστολος, Γραμματέας - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Οικονομίδου Στέλλα, Ταμίας -  6948606869 - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Ζαϊμης Οδυσσέας, Μέλος
  • Παπαδοπούλου Ρωξάνη, Μέλος - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Φασιανού Ευδοξία, Μέλος - Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Αναπληρωματικά Μέλη

• Μπίλλιας Θωμάς